Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laggok szaggatások kevés FPS...

HUN-Bence kérdése:

Laggok szaggatások kevés FPS miért?

Figyelt kérdés

CPU: Ryzen 7 1700

GPU: Radeon RX 5500 XT 4gb

RAM: 16 GB

Monitor: 60hz 1080p


Szóval egy egészen jó configom van, de olyan kis címeknél is előfordul mint pl. payday 2. Valami orvoslat van rá? Mert rendkívül idegesítő.



2020. dec. 30. 16:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2020. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam már anno ezt is. De nem segített. Annyi történt hogy 60 fps-ről droppolgatott le. És még úgy rosszabb volt mert 30fps-re ledroppolt. Nem értem miért nem tud egy helyben megmaradni az FPS. Hiába korlátozom be.
2020. dec. 30. 17:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Más játékoknal is előfordul?
2020. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik szokta. RDR2-nél egyáltalán nem volt ilyen. R6-ban sincs ilyen probléma. De pl. Day of Infamy-ba volt már most ebben a payday 2-ben is. És hát nem gondolom, hogy a gépem nem bírná mert az RDR2 nagy gépigényű játék és fixen tartotta a 60 FPS-t. Szóval nem értem a payday2 miért nem tudja meg azok a játékok ahol ez előfordul. Még a Witcher 1-nél is előjött ez a hiba de a Witcher 3-ban meg nem.
2020. dec. 30. 17:45
 15/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem lehet hogy pont mert regiek es ezert tul magasra allitasz mindent?

nem telitodik vram? Ez montirozoval lathatod, ha nem akkor valami mas lehet

2020. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké probléma megoldva. Nos azt csináltam, hogy a freesyncet bekapcsoltam egy kis trükkel. A monitoromon ez a funkció alapvetően nem működne, de egy CRU nevű programmal megcsináltam hogy működjön. Ezután le lockoltam az FPS-t 60-ra így már minden simán fut.
2020. dec. 31. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!