Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1...

Davyd9206 kérdése:

GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB videkokártány amin van 3x DisplayPort 1.4, illetve 1xHDMI 2.0b Displayport 1.1 - HDMI kábel rá van kötve egy LG 32LJ500V LED Tv-re(ez a monitorom), de sajnos nincs jel?

Figyelt kérdés

1.éve használtam úgy, hogy Displayport volt az elsődleges másik monitor TV, meg egy Acer G245HD, ami HDMI kábelen csatlakozott, semmit se kellett állítani annó amikor először kiépítettem ezt a rendszert.

Munkából kifolyólag nagyon sokszor kell nekem a két képernyő (múzeumba dolgozok, régi kézzel írót dokumentumokat írók be Word-be) itthonra is.

Kábelek le lettek ellenőrizve, de vettem két újat biztonság kedvérét ki is lett mérve azokat az értéket hozza, aminek kell lennie, de nem változott semmi se.

VGA kártya mind három displayport le lett tesztelve.

Tv-bemeneten lévő HDMI is.

Valaki valamilyen megoldást tud számomra.



2020. dec. 31. 08:51
 1/3 xKakashix ***** válasza:

tv-n a jelforrás át van váltva HDMI-re?

nekem is volt egyébként hasonló eset, hogy egyik pillanatról a másikra kiírta az LG tv-m, hogy nincs jel...

jelenleg én is HDMI-vel használom monitorként, nálam szerencsére annyi megoldotta a problémát, hogy újraindítottam a gépet, de nem igazán értem benne a logikát, szóval jó lenne tudni, hogy mi okozhatja ezt 😅

mellesleg nekem is egy gtx 1060 6gb-om van, csak az ITX verzió

2020. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nagyon elavult alkatrészek, lehet hogy a dp hdmi 1.1 hdmi display port 2.b de az is lehet 2.1 hogy rósszúl íróm
2020. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Elavult alkatrészek? Valami óriási tévedésben vagy! A VGA csak 4 éves!! HDMI-2.0b*1 (Max felbontás: 4096x2160 @60 Hz)

Legalább egy google keresést eressz meg, mielőtt „rósszúl íród” 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


Kérdező: Rá kéne kötni egy másik monitort is ideiglenesen, amíg beállítod a TV-t. Amíg nincs képed, addig nem tudhatjuk mi a baja.


Illetve méregetés helyett valami teszteszközt kéne rádugni a tv-re. egy másik gépet, vagy egy médialejátszót, akármit.

2020. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!