Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A red dead redemption 2 futna...

A red dead redemption 2 futna a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Nagyon drága ez játék, de már rég szerettem volna vele játszani. Most steamen le van árazva, ezért gondolkozom hogy beruházzak -e rá, de van még egy probléma. Az, hogy nem 300 000 ft-os gamer gépem van, hanem egy szerényebb pc-m. Szerintetek tudnám medium beállítások mellett, 1080-as felbontáson fix 60 fps-sel futtatni ezt a szerintem csodálatos játékot?

intel core i5 10400

gtx 1650

16gb ddr4 ram

válaszokat előre is köszönöm.



2021. jan. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mért nem torrentezed le?
2021. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem torrentezek, soha nem is torrenteztem és nem szeretném, ha vírusos lenne a gépem. Csak legálisan játszom. Minden játékot megvettem, ami a számítógépemen van és ezt a jövőben is így fogom tenni.
2021. jan. 4. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Sokkal szarabb gépeken is elfut. Meg bazz.. nem 300 ezres, hanem csak 200-250 ezret ér újként ma a géped... ne röhögtess ilyen kérdésekkel, hogy elfuttatna-e valamit! Gyenge videokártya van benne, persze, de ez a mai játékokhoz tervezett low-medium szint. Régebbieket meg simán viszi akár high-ultrán is (pl gta v, csak hogy maradjunk hasonló műfajnál és ennél a kiadónál)


Nyilván a proci jobban örülne, ha magasabb fordulaton üzemelhetne egy erősebb videokártya mellett, de FHD medium-ra elég lesz a 1650 is ebben a játékban.

[link]


Őhm.. a proci akár RTX 3070 szintű videokártyával se lenne szűk keresztmetszet, szóval van hova fejlődni majd az elkövetkező években 😉

2021. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
(A vírusnak meg nincs köze a torrentezéshez. Hülye egy tévhit. Itt is vannak megbízható oldalak. A becsületesség jó dolog, csak hülyeséget ne írj mellé!)
2021. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy a linkelt videóban egy nagyon gyenge proci van a tiédhez képest, de látod azt se hajtja ki. Csak ilyen 50% körül. Nálad jó, ha 30% lesz a procihasználat.
2021. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A torrentezés legális!


Minden épeszű ember torrentezik, hamár 100 ezreket költünk egy konfigta ne hogy még db-ként 10 ezreket is kiadjunk egy sz#ros játékra!

2021. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

"Red dead redemption 2"


Az igazi játék élményt az adja, ha ezzel ingyen hozzájutsz!

Még ma kezd el torrentezni.

2021. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szépen fog menni amúgy, én is azt mondom, torrentezd le, teszteld, aztán ha megfelel a játékélmény, szíd után letörlöd és megveheted, ha már erkölcsi ügyet csinálsz belőle.
2021. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Te egy troll vagy :)

Én ilyenen nyomom (laptop), és simán elfut magas beállítások mellett:

Intel® Core i5-9300H, 16 GB DDR4, 512 GB M.2 SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650/4GB

Én a steamen vettem az RDR2-t, szintén leárazva.

2021. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!