Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a "mikro lag"...

Mi okozhatja a "mikro lag" -ot játék közben ?

Figyelt kérdés

Sziaztok! Kérdésem az lenne, hogy jelen esetben ETS 2 ben kb olyan 2-3 percenként megáll a kép egy pillanatra. A játék stabilan 60 fps-el fut leszámítva a "mikro lag" okat, amik egyébként ritkán jönnek elő, illetve egy gép újra indítás megoldja. Tehát gép újra indítás után teljesen jól fut a játék és megszűnik ez a jelenség. Lehet más játéknál is csinálja, de máshol még nem vettem észre.

Gép adatai:

I3-8100

RX 570 4gb

MSI H310M PRO-VDH PLUS

8GB Kingston 2133MHz DDR4

(A játék HDD ről fut ami 100% os)



2021. jan. 6. 16:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Táp CHIEFTEC VALUE 500W 80+ VRAM hőfokot sajnos nem látok az AMD saját szoftwerében.
2021. jan. 6. 19:20
 12/15 anonim ***** válasza:
AIDA64
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ott sem láttam, csak CPU illetve alaplap hőmérsékletet.
2021. jan. 6. 19:27
 14/15 anonim ***** válasza:

hmm... semmilyen okot nem látok akkor így. ezek az értékek rendben vannak. Egyetlen javaslatom maradt: ki kéne próbálni a gépet egy kölcsön táppal.


esetleg még annyit lehetne, hogy ki kéne kapcsolni a hdd-n a lapozófájlt.

"ez a gép"-re jobb katt - kezelés - teljesítmény - további beállítások - ott valami menü... áhh,nem emlékszem. telefonról vagyok. googleben keress rá!

2021. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget! Igazából nekem az a furcsa az egészben hogy nem mindig csinálja, illetve amikor csinálja akkor is egy újra indítás megoldja a problémát, és utána teljesen jó megint.
2021. jan. 6. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!