Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az USB 2. 0 hardware vagy...

Az USB 2. 0 hardware vagy software vagy mindkettő vagy mi?

Figyelt kérdés
1.6 GHz-es gépem van, de úgy látom, úgy vettem észre, hogy nem megy rajta az USB2.0 . Mitől függ, hogy egy gépben van-e USB2.0 vagy nincs? Ez egy hardware? Ha igen, utólag be lehet építeni a gépembe? Vagy marad a gépcsere? Segítsetek már eligazodni az USB2.0 témakörben és főleg, hogy az én gépemben is működjön ez a port! Köszönöm.
2010. aug. 14. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egy olyan port, ahová az USB kábellel csatlakozó dolgokat tudod bedugni. Ha nincs ilyen a gépedben, akkor lehet venni olyan kártyát a gépbe, amint van ilyen csatlakozó. Nem kell ezért új gépet venni.
2010. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
USB csatlakozóm van, nem ez a probléma. Az a baj, hogy sok alkalmazás USB2.0 portot követel, az enyémnek meg USB1.0 vagy 1.1 (nem tudom pontosan) a verziója. Ezzel lehet-e valamit kezdeni?
2010. aug. 14. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

mint ahogy az első is írta, lehet olyan bővítőkártyát venni, amin van usb 2.0 csatlakozó!!!


csak a példa kedvéért:

[link]


én is használtam ilyesmit régen egy öreg konfigban

2010. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!