Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja a Chrome, hogy...

Miért írja a Chrome, hogy "nincs elég memória az oldal betöltéséhez", mi történt a memóriahasználattal?

Figyelt kérdés

Nagy hirtelenséggel jött ez a jelenség, ami már gyakorivá vált. Úgy néz ki a folyamat, hogy a megnyitott oldalak véletlenszerűen összeomlanak, az új oldalak csak sokadik frissítésre nyílnak meg, gyakran kilép az egész chrome alkalmazás, összeomlanak a bővítmények, majd felugrik egy kis hibaüzenet, hogy a a Chrome összeomlott, nincs elég memória a betöltéshez.


Nos, ez a jelenség már korábban is lezajlott nálam, sajnos nem találtam semmi használható eszközt ennek kiküszöbölésére az interneten, mindenhol csak azt írták, le kell tiltani az éppen futó alkalmazásokat, és több memória marad. Ez világos, de nálam biztosan nem a rendszer túlterhelése jelenti a problémát, hiszen egyrészt normál esetben nem volt ilyen probléma, másrészt egy egyszerű weboldalnál is gyakran összeomlik. Legutóbbi ilyen esetnél nagytakarítást végeztem, és újratelepítettem a gépet, ami jól is működött, de most egy hónap múlva megint hirtelen előjött ez a probléma és nem tudom mitévő legyek.


Köszi a segítésget előre is.


2021. jan. 9. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
RAM hiba lesz, futtass egy tesztet.
2021. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet, lefutattam a windowsos tesztet, nem talált hibát. Bár az is hozzátartozik, hogy ma nem jelentkezett a probléma.


Egyébként a laptopom kicsit nyegle, elképzlehető, hogy időnként emiatt rosszul érintkezik, és emiatt jelzi ezt a fajta hibát?

2021. jan. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!