Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One X-et vagy Xbox...

Xbox One X-et vagy Xbox Series S-t érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés
Jelenleg még egy elsőgenerációs xbox one fat konzolom van. Amin a Cyberpunk eléggé rosszul fut. Ezért gondolkoztam el azon, hogy a fent említett konzolok egyikét beszerezném.
2021. jan. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Xbox Series S-t


Nem is értem hogy ez a kérdés egyáltalán hogy merül fel.

2021. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert az xbox one x-be úgy látom több memória van. Azért nem tudom eldönteni.
2021. jan. 10. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Van létjogosultsága a kérdésnek ugyanis mindkét konzol mellett vannak érvek.


Xbox One X

+ 4K játékok

+ lemezmeghajtó

+ legjobb grafika/teljesítmény az összes előző generációs konzol közül

+ 1TBos merevlemez

- előző generációs gép aminek max 2 éve van hátra vagy még annyi se

- ahhoz képest drága, hogy itt a nextgen


Xbox Series S

+ következő generációs gép tehát vagy 7 évig simán menni fog rajta minden

+ olcsó

+/- SSD (szuper gyors, de kevés szabad hely és az újabb játékok csak nagyobbak lesznek)

+/- 1440p (ha nincs 4K TVd akkor bőven elég, ha van akkor ez "csak" egy nextgen Xbox One/S)

- nincs lemezmeghajtó


Konkrétan a Cyberpunk tükörsimán fut Series S-en, számos teszt van róla, hogy így illett volna megjelennie a jelenlegi generációra. Mivel a Series S tényleg nagyon olcsó újgenerációs géphez képest ezért ha nem vagy "hardcore" játékos akkor bárkinek ajánlható, de érdemes figyelembe venned, hogy nincs benne meghajtó. Tehát a lemezes játékaidat nem tudod átvinni (a digitálisokat természetesen igen).

2021. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja elfeljettem, a Cyberpunk elég gyatrán fut Xbox One X-en is (mint minden jelenlegi generációs konzolon), hogy javítanak-e majd rajta a patchek azt senki sem tudja.
2021. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!