Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 3 éves computerimperiu...

Van egy 3 éves computerimperiumos előre összerakott gépem, mit kezdjek vele hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Elég lassú már stb, nem értek a gépekhez, megkaptam játszok vele kész.

Olvastam valami processzor pasztázásról, nem tudom hogy kell és miért. Ha vennék pár új alkatrészt, és elvinném valami számítástechnikai boltba és megkérném hogy tegyék össze, és pasztázzák a procit akkor megtennék? Mennyibe kerülne kb?


2021. jan. 11. 03:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet sajnos nem érdemes fejleszteni. Videokártyát lehetne, de az pont betegesen magas áron van.

Esetleg + memória.


Procifejlesztés meg használtan annyi, mint egy új alaplap+processzor (használt 7700 vs új 10100F+H410)


Szóval amit meg tudnál tartani az a ház, táp (ha jó minőségű) és a háttértárak (esetleg a memória, de 2666+ mhz lenne igazán jó). Amíg viszont magasak a videokártya árak, addig várj a fejlesztéssel!


SSD van?

2021. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!