Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan érdemes megrendelnem a...

Honnan érdemes megrendelnem a hardvereketa Pc-m hez?

Figyelt kérdés

-Garanciára ott számíthatok

-Nem nagyon drága

-Biztonságos



2021. jan. 11. 11:12
A kérdező szavazást indított:
PCland
Aqua
Alza
Extrem digital
Ipon
PCX
Konzolvilág
Emag
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Garancia Magyarországon SEHOL sincs normálisan intézve, mert rengetegen trükköznek vele, például szétbarmolt CPU foglalat, elhajolt tüskék, nem ellenőrzött kompatibilitás, túlmelegedés, rossz táp miatt elfüstölt alkatrészeket próbálnak garanciáztatni, amire egyértelműen nem vonatkozik. Ezzel leterhelik azokat akik intézik, ezáltal a valódi ügyeket se veszik komolyan. És ez nem a bolt hibája, minden boltból ugyan azokon a helyeken kötnek ki.
2021. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 DestinyInCap ***** válasza:
100%
A PCX-ben nyugodtan megbízhatsz... rengeteg dolgot rendeltem már onnan és minden tökéletes állapotban került hozzám, rendesen becsomagolva. Talán a felsoroltak közül ha nem lenne választható a PCX, akkor az Aqua boltot választanám... innen is volt mikor rendeltem, itt sem volt panasz a vásárolt termék(ek) esetében.
2021. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az Aquában vásárolunk, eddig minden rendben volt. Pedig viszonylag nagyobb tételben, legutóbb 6 alaplapot és procit vettünk egyszerre (családi vállalkozás, irodai gépekhez), máskor 4 monitorral távoztunk.
2021. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iponról rendeltem már több millió ft értékben. Egyetlen egy dolog volt hibás eddig, két napon belül jeleztem, eljött érte a garanciafutár és kicserélték
2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az Alza elég jó garancia ügyekben, nekem van is velük tapasztalatom, egy rossz PS4 kontrollert cseréltek.
2021. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ár majdnem mindenhol ugyanannyi , a PCX megbízható , de azt amugy az értékelésekből is látod
2021. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahol olcsóbb
2021. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!