Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Hdmi kábelt vegyek?

Milyen Hdmi kábelt vegyek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy átalakítót vegyek vagy simán csak a mindkettő végen lévő mini c-s (asszem apa-apa-nak nevezik ezt ) hdmi kábelt? Azért is lenne ez fontos mert a tegnapi nap vettem egy FullHD-s monitort és hát a DVI átalakítóval elég szemcsés képet ad YT-n, háttérképen stb.. Melyiken lenne jobb a minőség? a kábelesen vagy az átalakítón? vagy egyáttalán van különbség? Előre is köszi a válaszokat, én nem igazán értek ehhez :D

2021. jan. 13. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként 60hz szóval nem egy nagy vaszízdász csak a fullhd-t szeretnék kicsikarni belőle.
2021. jan. 13. 15:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el a Media Markt-ba vagy olyan elektronikai boltba, ami közel van hozzád és kedvesen segítenek neked😄
2021. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen a monitorod és milyen a videokártyád?
2021. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. igen gondolkodtam azon is, csak előtte mondom hátha van valami hozzá értő itt is :D


3. benq valami xdd 60hz wide a videókártya pedig 650ti boost

2021. jan. 13. 16:06
 5/9 A kérdező kommentje:
mind2-őn van hdmi mini c csatlakozó
2021. jan. 13. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Benq valami xdd 60hz wide? Ebben az esetbe valami hdmi mini c csatlakozós kábelt vegyél.
2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azta, rossz napod volt? nem áll már szóba veled a nőd mert kicsi a faszod, hogy itt erősködsz gyakorikérdésen?
2021. jan. 13. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki erőszakoskodik, te vagy ő. Kár az ilyenen segíteni mint te. Ha olyan nagy okos vagy old meg magad.
2021. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod meg a monitorod pontos típusát akkor lehet, hogy rossz kábelt ajánlok és akkor elképzelhető, hogy neked lesz rossz napod.

Gondolom ezt te se szeretnéd.

2021. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!