Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemen szerintetek elfutna...

A gépemen szerintetek elfutna az SW Battlefront 2015?

Figyelt kérdés

Elvileg a vga-mal, 1080p-ben fut 20-30 fps-en. Én nekem 600p is elég lenne ugyanilyen fps számokkal. Szerintem multizni úgysem akarok nagyon. Bár netem az jó. Viszont én a ram meg inkább a vga proci miatt aggódnék. Ilyen a gépem:

Intel Core Duo E7600

3,8 gb ram

Radeon HD 5770 512mb


A gta 5 pl jól fut csak néha van mikro lagg meg van olyan amikor 768p felett szokott pláne az elofordulni, hogy el-el tűnik konkrétan az egész map. De mégis multiban pro vagyok ott is :D.



2021. jan. 13. 22:18
 1/5 meszike91 ***** válasza:
91%
Nem.
2021. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A minimum beállításokhoz is kevés a kakaó minden szempontból.


Minimum:

CPU: Intel i3 6300T or equivalent

RAM: 8GB RAM RAM:

GPU: nVidia GeForce GTX 660 2GB, ATI Radeon HD 7850 2GB

2021. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a minimum követelmények erről írnak:

2,5 szer erősebb processzor

2-szer annyi memória (és itt jön egy csavar is, hogy neked 32bit-es win van, de a játékhoz 64bit-es rendszer kell! ezért van csak 3,8GB memóriád, mert 32 bit rendszernél ez a maximum kezelhető)

4-szer annyi videomemória

2-szer erősebb GPU


GTA-hoz keress ilyen low spec modokat! kiszedi az árnyékokat, meg ilyesmi... azzal lehet még FPS-eket nyerni. Bár multiban lehet nem működik.


Battlefronthoz ez is kevés lesz... Főleg a VRAM. Nem hiszem, hogy az 512 megás változattal menne

de hátha, pl (bár ez bétához készült, de valszeg jó még):

https://www.youtube.com/watch?v=Z1FrJhnT3Mc


Ezt a gépet fejleszteni már nem érdemes. Ha ezeket akarod játszani, akkor pedig legalább 80 ezret rá kell szánni, és akkor is csak egy szarcsi használt géped lesz, ami a mai követelményeknek még mindig nem felel meg.

2021. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
64 bites op rendszerem van és kajak csak összesen van 3,8 gb ramom ahogy számoltam.
2021. jan. 14. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Megérkeztek azok a jó madarak akik csak kb a gépigény.hu veszik figyelembe és talán semmit nem konyitanak hozzá. Illetve vannak azok akik értenek hozzá, de a kérdező kérésre is csak azt írják, hogy nem. Nos itt is az lenne a válasz. De 800x600, 720p legalacsonyabbon. Fog menni de nem lesz meg stabilan sem a 20-30 fps. Szerintem 5-10 mp-ként számits. Mivel a proci 2 magos és gyenge is. Rambol sem ártana legalább 6gb. A vga nem lenne olyan rossz. De a gta 5-be is a kevés vram miatt tűnik el a map :D. Itt még többször számíthatsz majd erre XD!
2021. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!