Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyékony fémpaszta is jó...

Folyékony fémpaszta is jó processzorra és videókártyára vagy inkább a hagyományos az ajánlott?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 19:28
 1/5 KárpátokGéniusza ***** válasza:
100%
jónak jó csak vezeti az áramot vigyázni kell vele jobban
2021. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez tipikusan az a termék, amihez érteni kell, kényes a felhelyezés és a használat.


Ha ez amit feltettél, kérdés még neked, akkor nem javaslom még semmiképp sem a folyékony fémet. Olvass még róla! Meg lehet tanulni a csínját-bínját, mert fent van szájbarágósan minden, 5 ezer cikk szól róla, még ennyi videó. De ha nem akarsz energiát belefeccölni, akkor maradj a hagyományos pásztáknál! Az nem vezeti az áramot, nem lehet elrontani sehogy, minden anyaggal kompatibilis. Csak felrakod, és jó.


Pl kryonaut vagy mx-4

2021. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
MX-4-et akarok én is venni, esetleg azt lehet tudni, hogy a Thermal Grizzly akkor mire jó?
2021. jan. 14. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
A thermal grizzly kryonaut ugyanolyan paszta, mint az MX-4. Teszteken hasonló. Nézz utána!
2021. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DestinyInCap ***** válasza:

Én is inkább Mx-4 vagy Kryonaut-ot ajánlanék, ha még kezdő vagy és nem használtál pl. Conductonaut pasztát. Igaz tényleg valami brutál hővezető képessége van, de nagyon könnyen tökre lehet tenni vele az alkatrészt ha félre cseppen akár egy kis mennyiség is. Csakis réz és nikkelezett felületen szabad használni.


Már pár éve Kryonaut-ot használok és nincs semmi panaszom rá. Használtam Mx-4et is, azzal sem volt semmi probléma. Hasonlóan jó mind a 2 paszta. Az Mx-4nek grammja olcsóbban jön ki, mint a Kryonautnak. Nézz teszteket és válaszd bármelyiket.

2021. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!