Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rá tudok kötni egy 1070...

Rá tudok kötni egy 1070 videokártyát hagyományos (crt) monitorra?

Figyelt kérdés

Helló,

léci nem röhögni:D Rendeltem egy 1070 kártyát pontos infó:

[link]


de 1 hónapja elszállt az lcd-m, most nincs lóvém, rá tudom raknia a crt-monitorra? Jelenleg egy gtx770 -em van, azt azzal az egyszerű átalakítóval rá tudtam csatlakoztatni, ezt megtudom egy ilyyen komolyabbb kártyával is, vagy ahhoz már bonyolultabb átalakító szükséges?



2018. jún. 13. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kártya ugyanúgy leadja a képet, ebben nincs semmiféle mágia, hogy az egyik jobban és másképp, a másik rosszabbul de ugyanúgy :D Ha van megfelelő csatlakozó, amiről esetleg átalakítóval meg tudod oldani, akkor már nyert ügyed van. Átalakításnál is csak arra kell figyelni, hogy analóg vagy digitális jelről van szó. Pl ha VGA-t HDMI-re, vagy DVI-D csatlakozóra, esetleg DisplayPort-ra akarod kötni, akkor kelleni fog neked egy aktív átalakító, ami nem párszáz forint. Nem nagy tétel, pár ezerért már lehet kapni azt hiszem. Ha analógról analóg csatlakozóra kell átalakítani, akkor elég a passzív átalakító is.

[link] - valahogy így néznek ki az aktív átalakítók. Valamilyen műanyag házzal van ellátva a csatlakozó egyik fele, a VGA és ebből jön a HDMI.

[link] - valami ilyesmi a passzív átalakító. Kis műanyag darabka, esetleg egy kábel aminek két különböző vége van.

2018. jún. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, az utóbbi kis csati van nekem is, a 770-hez, remélem j lesz, de pár óra múlva kiderül.:D
2018. jún. 14. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
1070-hez már tuti kelleni fog az aktív.
2018. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!