Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan garancia nélkül...

Használtan garancia nélkül megér 100 ezret egy Asus GTX1070 videokártya?

Figyelt kérdés
Én 70 ezret ajánlottam érte, de még le is lettem hurrogva hogy nem vagyok tisztában az árakkal. Mert az 1070es kártyák mindig 100 ezerért mentek.. az eladó állítása szerint.
2021. jan. 17. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Meg a francokat. Pár hónapja a 1080 volt 100.000 ft, a 1070-ek meg 70-től indultak. A bányászláz miatt mentek fel megint az árak. Ne hallgass arra a fickóra, mert nincs igaza.
2021. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

nem ér meg. most hülye helyzet van, óriási a kereslet, gyenge a kínálat. így az árak soha nem látott mértékben magasak.

szóval akár még ennyiért is el lehet adni (ha van olyan hülye, aki megveszi). de való igaz... én se mennék 70 ezer fölé. akkor inkább stadia, geforce now, és az egyéb cloud gaming szolgáltatást választanám. Hülye, aki ennyiért megvesz egy 1070-et. Még ha 1-2 év garancia lenne rajta se ér ennyit, még a mai helyzetben sem.


Tehát most csak a kivárás a lehetőség, vagy a gyengébb kártyák (RX 470 - 1060 szint)... vagy pedig hogy tényleg irreálisan mélyre nyúlsz a zsebedbe.

2021. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát sajnos hardveraprón ennyiért mennek. És rövidtávon fog még fentebb is menni, aztán majd hosszútávon remélhetőleg visszaesnek az árak. Én egy hat éves 970-et raktam fel 50-ért egy hete, akkor még 40-45 körül mentek, most hétvégén elvitték 50-ért, ma már láttam 55 fölött is. Három hónapja 20 ezret kaptam volna érte kb.
2021. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az RX480-am dupla áron adtam el nemrég, mint amennyiért vettem 2 éve.
2021. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!