Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 hdmi csatlakoztatása 1...

2 hdmi csatlakoztatása 1 monitorhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 2. monitorom és neha azt akarom, hogy a pc-nek legyen a 2. monitorja, neha pedig hogy a laptopomé.


- vettem egy vga male to hdmi female convertert, igy a monitoron lesz 2 hdmi bemenet


- és most vmi megoldast keresek hogy a monitorba menő 2 hdmi kabel közül tudjak váltani melyiknek akarom a képét latni, mindenfele manualis kabel dugdosás nélkül. Van erre megoldas?


Köszi előre is az ötletet.


2021. jan. 18. 10:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Rajottem monitoron van automata bemenet felismero, igy ez ok.
2021. jan. 18. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Leírhattad volna mi a típusa a monitornak, ugyanis ha azon van 2 HDMI bemenet, akkor logikusan a monitoron lehet beállítani, hogy honnan vegye a forrást. Ha van távirányító is a monitorhoz, akkor totál jó.


De második olvasatra meg úgy tűnik, hogy a monitoron van 1 HDMI és 1 VGA és te a VGA-t alakítottad át HDMI-re. Ebben az esetben is a monitoron kell lennie olyan menüpontnak, ahol ki tudod választani a jelforrást.

2021. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, 1 hdmi és 1 vga volt, igy-igy :-)
2021. jan. 19. 14:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a menüben valo turkalas elkerülése pont a lényeg. Turkalni tudok, de minek.
2021. jan. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!