Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor árak fognak csökkenni?

Processzor árak fognak csökkenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vásároljak most processzort vagy várjak vele egy kicsit?

Jelenleg i5 9600k és 10600k között gondolkodom. Megéri jelenleg az a plusz 20ezer a 10600kra,vagy várható csökkenés kb 1hónap múlva?

Intelt akarok,mert csak nyár közepén lesz videókártyám és fontos az integrált vga jelenleg.

Előre köszi!



2021. jan. 21. 15:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ddr5-es memoria hiszti nem tudom micsoda.

Should I Wait For DDR5 Or Upgrade Now?

Upgrade now, that’s my motto. When it comes to PC hardware, there’s always going to be something better on the horizon. If you play the waiting game for each bit of hardware you want, you’ll never buy anything. Plus, it’s often best to let a market and technology develop unless you’re very eager to be an early adopter and pay big money to do so.

2021. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem a DDR5, nem az 5nm, nem az, hogy az új amd-nél 3-4 évig támogat új procikat majd az alaplap. Hanem ezek így együtt. egy teljesen új szint, ami csak 5-7 évente van meglépve. Erre megérte volna kivárni. De így akkor lehet egy sima 10400F, Z lap, aztán valamikor később egy jól árazott 11. gen proci 8 maggal. Eldöcög az is 5 évet kb.
2021. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
f-proci még mindig nem játszik.olvasd már el a kérdést,arra válaszolj elsődlegesen.érdekes hogy sokan azon a pár ezer Ft-on akarnak spórolni.egyszer bedöglik a vga és lehet vakarózni.
2021. jan. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
44%

3 éven belül elérhető áron úgysem lesz 5nm és ddr5. Ha most megnézed a ryzen-t ki veszi meg? Persze aki elvakult, de normális ember nem ad 50% felárat érte.

Egyébként nincs gond az f procival, tökéletes az. Vesz magának egy gt710 kártyát és azzal el lehet lenni amig sikerül normális kártyát venni. Én is így vagyok, 3 ezer forintért vettem és bármikor a jövőben ha vga nélkül maradnék ez helyettesítőnek tök jó lesz, ha intel ha amd rendszert vennék.

2021. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!