Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől kapcsolt ki a gépem?

Mitől kapcsolt ki a gépem?

Figyelt kérdés

2 darab 1,5gb-os videót töltöttem fel a felhőmbe, amikor egyszer csak kikapcsolt a gép és hirtelen újraindítani se tudtam, mert olyan írt ki, hogy "SMART Capable, but disabled" és csak kis idő múlva lépte át ezt a szakaszt.


A biosban én ezt be is kapcsoltam a vinyó beállításainál, majd azt gondoltam megjavult.

Újra megpróbáltam feltölteni a videókat, de megint kikapcsolt magától kb. 15-20 perc múlva.

HDD-re gyanakszom.

Vinyó formázás és újratelepítés segíthet a gondomon?


Energiagazdálkodás menüben is kutakodtam és 20 percre volt állítva a hdd kikapcsolása. Ezt az értéket megemeltem, hátha segít.


Érdekes, amikor mellette ülök és csinálok vele valamit, akkor nem kapcsol ki.

Mi lehet a gond?!



2021. jan. 22. 02:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy a táp miatt esetleg...

Ma szereltük itthon az áramot, ki volt kapcsolva pedig, amikor lekapcsoltuk az órát. Lehet, hogy az áramingadozás miatt valami romlott el a táp?

2021. jan. 22. 02:32
 2/4 anonim ***** válasza:
2021. jan. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekkel szinte teljesen kizárhatod a hdd problémát
2021. jan. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Egy SSD-t azért mindenképp illene majd belerakni. De előbb meg kell találni a hibát. Egy rossz tápos gépbe nem raknék semmit.)
2021. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!