Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120 ezret megér újonnan egy...

120 ezret megér újonnan egy MSI GeForce GTX 1660 SUPER™ GAMING X 6GB?

Figyelt kérdés
garancia 2 év van rá.
2021. jan. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy pár hónapja még csak 80k volt, sztem nem éri meg most megvenni.. hacsak nem üzletelni akarsz vele és tovább tudod adni drágábban.
2021. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Jelenlegi helyzetben igen, az korrekt ár érte, ha új és garis, már 150-170 körül is láttam. Kb egyből tovább is lehetne passzolni 140-ért.

Elsőnek üzenem, hogy a kenyér is volt már 3,6 ft. Akinek kell most vga az nem jár a legjobban, de ilyen a piac, attól, h valami volt olcsóbb még nem biztos, hogy később nem érhet többet. Igaz ez a nagy változás hónapok alatt történt, nem pedig 30 év alatt. Én attól tartok, hogy nem fog vissza csökkeni az ára már sose 80k-ra, valahogy emelkedni mindig tudtak az árak, de csökkenni nem olyan gyorsan.

2021. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy ha üzletelni akar vele, akkor megéri.. kereshet vele picit.. De véleményem szeint egyébként nem éri meg jelenleg videokártyát venni.
2021. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az jelenleg egy jó ár érte, mert általában 150 ezrekért árulják 😃


Amúgy 2-3 hónapja 80 ezer körül voltak, szóval ehhez viszonyítsd...

2021. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Persze, mert hasra csapva lett hirtelen minden elketronika krva drága. Amint a gyártás megoldódik visszaállnak az árak. Ennek nem örül egyik gyártó sem, azt látod hogy te többet fizetsz, de az már nem jut el a tudatodig hogy hiába keres ő egy kártyán kétszer annyit, ha jó ha harmincad annyi kártyát tud ma eladni. A gyárakon kívül mindenki rekord szar évet fog zárni idén, az nv\amd lesz a legboldogabb ha lesz elég kártya, és megint ki tudják szolgálni majd a belépő és középkategóriás kártyákat keresőket - mert hogy ebben a szegmensben van messze a legtöbb pénz, soha sem a felső kategóriában.

De abban látod igazad van, hogy nem fog visszamenni az ára már 80 ra soha, mert nyár óta nem gyártják, azt a pár darabot amit találsz meg úgyis lesz valami marha aki megveszi ennyiért.

2021. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég jó árba vennéd.


[link]

2021. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!