Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másnak is állandóan sárgán...

Másnak is állandóan sárgán világít a ROG STRIX-es videókártyája, ez normális?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Normális a sárga RGB vagy kellene töltéstől függően zöld, piros színben is világítani?
2021. jan. 31. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoftverrel be lehet állítani egy csomó fajta világítást. Alap módon ha bemelegszik akkor ilyen vöröses lesz amíg hideg addig zöld
2021. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akor alapból sárgának kell lennie, ez így normális?
2021. jan. 31. 20:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem állandóan sárga. Ez így normális szerintetek?
2021. jan. 31. 21:17
 5/9 Joell ***** válasza:
igen...lehet hogy az alap szin sarga...de ha letoltod a szoftvert hozza ottt elvileg lehet varialni...
2021. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik szoftverrel lehet állítani a színét?
2021. febr. 3. 00:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben fel kellene keresned a termék gyártói honlapját, és ott mindent(is) megtalálsz.

[link]

2021. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tedd fel az aura-t kapcsold ki, aztán le is törölheted
2021. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi a hülye kérdezősködésért, de elvileg sárga az alap szín? Mert nekem csak sárgán világít, még akkor is, ha terhelve van.


Én is úgy tudtam, hogy mikor nincs töltés alatt akkor zöld majd ha enyhén akkor sárga majd ha nagyon akkor vörös.


Tehát nem a kártyával van a baj, erre akarok kilyukadni. Mindig sárga az nem lehet a kártya gondja? Amúgy egy GTX 1080Ti-ről van szó?


Közben megtaláltam az ASUS Aura programját is.

2021. febr. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!