Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az előbbi előre összeál...

Megéri az előbbi előre összeállított számítógép konfigurációt vásárolni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta (kb. 2 év) tervben egy PC összeállítása, az összeg már megvan rá, de eddig mindig halogattam a vásárlást.

Eredetileg saját magamnak akartam az alkatrészeket kiválasztani, de az utóbbi időkben sokat szemezgetek a foramax.hu előre összeállított konfigurációiból és akárhogy matekozok, talán még a kész számítógéppel járnák jobban, még ha arra költenék is egy kisebb összeget (elsősorban a tápegységre gondolok).

Valaki rendelt már a foramax-tól PC-t?

Esetleg van valami pozitív kilátás a piaci helyzetről? (én sajnos attól félek, hogy az árak még egy jódarabig egetverően magasak lesznek, ha egyáltalán lesz csökkenés - vagy neadja Isten még rosszabb is)

Előre is köszönöm a segítségét mindenkinek!



2021. febr. 4. 20:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

talán...

nézegesd a pcx youtube csatornáját, onnan sok konfigot le lehet lesni.


illetve írj majd ki egy másik kérdést a pontos keretösszeggel és azzal, hogy mit szeretnél csinálni a géppel és majd segítünk :)

2021. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

VGA-nélkül akartam eddig is összerakatni a gépet (400.000 Ft-ig), gyakorlatilag az egész műveletet két részre osztva, úgy kb. fél év eltéréssel (jelenleg egy sima 2 GB-os GTX 1050-em van, tehát ő még maradhatna egy kis időre).

Processzorból szeretnék egy 8 magosat mindenképp a jövőre való tekintettel. Nagyon tetszik az 5000 Ryzen család, csak kissé drágának tartom őket.

2021. febr. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!