Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehetek laptopot venni...

Hol lehetek laptopot venni elérhető áron?

Figyelt kérdés
Kéne egy laptop az iskolához, így rá vagyok kényszerítve, hogy vegyek egy laptopot. Ma rengeteg helyen voltam laptopot keresni, de úgy érzem, hogy mintha sokkal magasabb áron akarják eladni a régebbi árakhoz képest. Tudom, hogy romlik a forint és a koronavírus is befolyásolja az egészet, de szerintem brutális áron árulják a laptopokat. Ami laptopot apámnak vettünk egy éve 200.000-ért azt most 240.000-ért lehet kapni vagy drágábban.

2021. febr. 7. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a keret? Muszáj új?
2021. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A home office miatt szálltak el az árak, mindenki laptopot akar. Inkább asztalit vegyél, olcsóbb, jobb a teljesítménye és sokkal tovább bírják, évek múlva is jól fog működni.
2021. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A keret kb 200.000-220.000 maximum. Hát én ragaszkodok az újakhoz, mivel használtan venni igazi zsákbamacska is lehet. Használt elektronikus eszközöket nem szeretek vásárolni. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy tényleg egy jót találjunk. Videókártyák ára nagyon pofátlanul elszálltak, szóval a pc kiesik. A másik az, hogy van egy xbox-om, és csak azon szoktam néha játszani. Nekem nem érné meg egy jobb gép, mert nem használnám ki.
2021. febr. 7. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:

"Videókártyák ára nagyon pofátlanul elszálltak, szóval a pc kiesik."


És kötelező drágát venni, pláne ha amúgy sem gépen játszol? No comment...

2021. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3#


Akkor vegyél integráltat

2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell, de azért nem lenne baj, ha egy gyenge vidókártya. A gyengébb is jobb, mint az integrált.
2021. febr. 7. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sürgős akkor vegyél bele később egy rendeset?
2021. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az integráltak is teljesen jók, sokkal többre mész vele, mint egy 15 éves dekikálttal.
2021. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

itt igaz hogy használt, de árban tényleg jó

[link]


Például ez:

[link]

2021. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De neki laptop kell, mert elszállt egy nem kötelező hardverelem ára, hát nem érted?!
2021. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!