Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez egészséges? Lent a többi

Ez egészséges? Lent a többi

Figyelt kérdés
Adott a konfigom: proci i5 7400 ram:8gb vga:msi 1050 2GB és adott egy játék metro last light redux ami ultra beállítások mellett 30fps-t produkált pedig gépigény.hu szerint 45-fps-t kellett volna ez miért van? Játék közben a kártya 72 fokos a proci meg 45-50.koszi elore is a válaszokat.

2021. febr. 9. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Annak a kártyának 1366x768 az ajánlott max felbontása.

De azt nem írtad, min használod.

Az i5 7400 meg egy GTX 1060-at is kihajt.

Vagyis gpu limites a géped.


¿ᴉusǝɹǝʞáɹ ǝɹʞǝzǝ ʇlnloʎuoq ʇɹéᴉW

2021. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyen gépigény szarokat nézz, hanem youtube videókat!
2021. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30fps ultrán sima 1050-nel teljesen korrekt.

Ahogy írták, valódi teszteket érdemes nézni.

2021. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DestinyInCap ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy a gepigeny.hu-n kiírt értékek-et nem szabad szentírásnak venni, mivel azok csak nagyjából kikalkulált értékek, szóval ezzel nem azt mondom, hogy semmi sem pontos, viszont van jópár játék pl. amiben nem annyi fps-ed lesz, mint amennyit ír az adott oldal.


A youtube-os tesztekre pedig oda kell figyelni, hogy mit írnak a kommenteknél is, mivel nem mindenki rak fel teljesen jogos teszteket, de ez kiderül ha így van. Általában ez azokra a videókra igaz és ezek szoktak néha (nem mind, tisztelet a kivételnek) ferdíteni kicsit, amiknél csak azt látod, hogy a képernyőn ki van írva hogy ebben ennyi a proci kihasználtsága, videókártya kihasználtsága.. ennyi memóriát eszik, ennyi fps van stb. ... én is volt mikor néztem egy pár teszt-nél, hogy ezt hogy hozta össze a csávó, de azoknál a kommentelők is jelezték, hogy itt valami fake.

2021. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!