Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszünk egy laptop-ot és...

Ha veszünk egy laptop-ot és egy PC-t, ami ugyanolyan alkatrészeket tartalmaz, akkor melyik az olcsóbb és milyen mértékben?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 10:44
1 2
 11/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

ha csak ez szamit hogy melyik "olcsobb" amik nagyjabol hasonloak akkor a Desktop

hogy pontosan mennyire azt nehez meghatarozni olcsobb (also) es dragabb (felso) kategoriaban is, kozepsoben se tul egyszeru


ha elsosorban arra gondolsz amire a gyartok is hogy az emberek jatszani akarnak a gepeken elsosorban vagyis eros cpu es megerosebb gpu


Mikor normalis a kinalat laptopokbol es asztali elemekbol is akkor lathatod hogy anlegolcsobb laptopokba haramtgyenge procik vannak ertelem szeruen harmatgyenge igp vel,

ezek "kimeritik" a jatekra hasznalhatosagot, es bizony leginkabb aki 50-70ezerert laptopot akar az a legujabb nagyigenyu jatekokkal akar elvezhetoen jatszani

csakhogy ujonan ennyibol asztali se hozhato ki uj monitorral...

2021. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4-es, 5-ös, 9-es, 10-es!!


50-70 ezernél azért jóval több kell a nagyigényű játékokra. 5-ös nagyon jól fogalmazott.

2021. febr. 13. 00:20
 13/13 xKakashix ***** válasza:

#11 "ezek "kimeritik" a jatekra hasznalhatosagot, es bizony leginkabb aki 50-70ezerert laptopot akar az a legujabb nagyigenyu jatekokkal akar elvezhetoen jatszani"

itt szerintem kihagytál egy "nem"-et a mondatból, másképp nem igazán van értelme

én 70k-ért anno egy felújított hp lapost vettem, amibe volt egy 2.gen i5-ös, 4gb ram, meg 320gb hdd.. ezzel mindent lehetett csak játszani nem, mondjuk azt hozzáteszem, hogy új játékokkal.. LoL-t, SeeMTA-t, régebbi kis gépigényű játékot ezen is lehetett tolni 1366x768-as felbontáson

2021. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!