Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP ZR24w monitorom gyakran...

HP ZR24w monitorom gyakran kiiírja hogy "Signal Input out of range". Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Mikor egy játékkal játszom, van amikor óránként, van amikor 10 másodpercenként lefagy a monitorom, elsötétül, majd azt írja ki, hogy "Signal Input out of range, please change to 1920x1200 60hz". Csak akkor jelenik meg újra a kép, ha ki és bedugom a HDMI kábelt. Nos a monitorom 1920x1200-as felbntáson van, 59,950 Hz-en. A játékok beállításaiban is mindig odafigyelek. hogy max. 60hz-re állítsam a monitort, ezért nem értem, hogy mi lehet a gondja. Kábellel sincsen gond, a vadonatúj is ugyanezt csinálja. Monitorral sincsen gond, PS4-em teljesen jól fut vele, ilyen gondok nincsenek ha azt használom. A legfrisebb. 2013-as drivert használom hozzá, amit a HP honlapjáról töltöttem le. Teljesen tanácstalan vagyok, valaki tudna segíteni? Laptopom második képernyőjeként használom!


Specifikációk:

Operációs rendszer: Windows 10 Pro 64bit

Processzor: Intel i7-6500 U

Integrált videókártya: Intel Graphics 520

Dedikált videókártya: Nvidia Geforce 950M 4GB

RAM: 8GB DDR3

Monitor: HP ZR24w 1920x1200 60hz



#monitor #HP #laptop #Signal out of range
2021. febr. 14. 16:19
 1/3 MGéza ***** válasza:
78%
Állítsd be hogy a monitor legyen az elsődleges(esetlegesen kizárólagos) megjelenítő. Alapból arra tippelnék hogy valamiért megpróbál átváltani a laptop kijelzőjére ami értelemszerűen besokall.
2021. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képernyőbeállításokban természetesen kizárólagosan a monitorra jeleníttetem meg a képet.
2021. febr. 15. 00:25
 3/3 MGéza ***** válasza:
Esetleg játék közben próbáld meg teljesen kikapcsolni/letiltani a laptop saját monitorját. A Win beállításai miatt túl hitelen egérmozdulatnál érzékelheti úgy hogy az asztalra akarsz váltani.
2021. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!