Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek miért zúg a...

Szerintetek miért zúg a monitorom? Néha gondol 1et elkezd zúgni. Meg elmegy néha a piros szín, de ez nem akkora nagy probléma inkább a zúgás mert az gyakran előfordul, kikapcsolom nem zúg utána be és megint. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 13:47
 1/6 anonim válasza:
a hertz állítsad fejeb vagy lejeb
2009. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyik szín akkor szokott elmenni analóg monitorokon, ha lötyög a csatlakozója.Be van csavarozva ?
2009. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze be van rendesen csavarozva, átállítottam a frissítési frekvenciát eddig jó, de lehet később megint fog zúgni mert próbálkoztam már vele, ja nem a piros hanem a zöld szín megy el elírtam..
2009. dec. 2. 16:37
 4/6 ceri ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de nincs közvetlen mellette valami nagyobb hangszóró, vagy ami mágnesezheti?
2009. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
háth nemhiszem, mert régebben is mellette volt és akkor nem volt ilyesmi, pedig max 100w-os és 1 m-re van tőle
2009. dec. 2. 16:56
 6/6 ceri ***** válasza:
1 m-ről nem árt neki. Ha régi a monitor Vsz. kezd valami beszarni. Néha ki is kellene pucolni, mert a sok szöszmösztől zárlat lehet.
2009. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!