Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az újabb Acer Nitro-knak...

Az újabb Acer Nitro-knak milyen a hangzásuk? Milyen minőségben szólnak a hangszóróik?

Figyelt kérdés

Van egy 2014-es Nitro VN7-591G-m.. Ebben Dolby Digital Plus Home Theater® surround hangrendszer van, 4 beépített hangszóróval.


Most vettem egy Acer Aspire 5-öt, ami nem akar gamer gép lenni, viszont a technológiai fejlődés miatt már veri a 2014-ben gamernek számító Nitro-mat, ezért lecseréltem.. sajnos nagy csalódottsággal tapasztalom, hogy az "Acer Trueharmony" sztereo hangszórók az Aspire 5-ben katasztrofálisak! A dobozhangzás nettó definíciója sajnos... mindegy lett volna, ha bele sem tesznek semmit és olcsóbban adják, mert ez az a kategória, ami helyett inkább a táblán vasszöget hallgatnál és bluetooth hangszórót használnál mellette...


Kérdés, hogy az új Nitro-knak van-e olyan jó ez a "DTS® X:Ultra Audio hangrendszer" mint a 2014-es Dolby, hogy egy kis ráfizetéssel, de lecseréljem rá, vagy ezekből is kispórolták már a jó hangzást?



2021. febr. 15. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögtem, köszönöm.


Az ilyesmit tényleg senki nem jegyzi. Ha azt akarom, hogy legyen jó hang, akkor egy ötezer forintos, létező nevű agybadugóssal megoldom. Nincs noti, ami bárhogyan is szólna. Szólnak oszt kész, igen fos módon. Kár a fost válogatni, főleg gombhoz kabátot módon, hogy már a harmadikat veszed, mert szerinted nem szól úgy. Vannak már egész élhetően alacsony késésű bluetooth húgyok, élményben még azok is két ligával feljebb játszanak, mint a notiban a telefonméretű gyötrelem.

2021. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom nem megy az értőolvasás. Ezen én nem röhögnék, de te tudod.
2021. febr. 15. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de itt te nem érted, mi hangyaszedést rendezel ezen.
2021. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nézd. Tisztában vagyok vele, hogy a laptopból sosem fog úgy szólni a zene, mint egy JBL Partybox 1000-ből.. csupán annyi elvárás lett volna, hogy ne úgy szóljon, mintha belefosnánk egy megfagyott papírzacskóba. Mert az Aspire 5 az így szól, míg az előző Nitro-mnál meg úgy szólt, hogy nem éreztem azt, hogy feltétlen kapcsolni kell egy BT kihangosítót. A kérdés meg az lett volna, hogy az új Nitro az tudja-e azt, amit az előző Nitro-k tudtak, azaz nem visszafejlődés van, mert arra is van példa.
2021. febr. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!