Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Van nállam egy ismerősöm számítógépe elméletileg az alaplapon van az integrált videokártya és arra panaszkodtak,hogy a gép elindul de a kép nem jön be csak néha. Cseréltek már pár vga kábelt is de hol van kép hol nincs. Egy szerelő azt mondta halott az alaplap kuka,nálam viszont működött minden bekapcsolásra mikor ide hozták. Szóval most párnapig pihent akkor most bekapcsolásnál párszor nekem is eljátszotta,kivettem az elemet a lapból vártam aztán vissza és új próba ide oda dugdostam a sata kábelt is aztán egyszer csak bejött a kép. Most minden indításra van kép.

2021. febr. 19. 00:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Üdv néked dicső lovag

alaplap márka és típus ?



((elméletileg az alaplapon van az integrált videokártya))


Most ezt te látod nem mi

2021. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Asrock G41M-VS3 indításnál mindig csippan a hangszóró ha normálisan indul de mikor nem jött be a kép akkor csak elindulnak a ventilátorok és nincs csippanás. Most tá engedtem e stressz tesztet most meg a monitor energia gazdálkodásba ment le és nem jön vissza.
2021. febr. 19. 00:56
 3/18 anonim ***** válasza:

Igen van rajt alaplapi videokártya és azzal probálod ?

vagy van a pci-E slot bai is 1 ?



Most tá engedtem e stressz tesztet most meg a monitor energia gazdálkodásba ment le és nem jön vissza.


NEEEE csináld vedd ki a cr2032 es kis ellemet reseteld le és inditsad ujra


bios ba mindent hagyál alapon

2021. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Csak integrált videokártya van benne,a resetelés elemmel meg egy fél órája volt.
2021. febr. 19. 01:09
 5/18 anonim ***** válasza:
És nem indul?
2021. febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Indulni indul,csak ahogy mondtam sressz teszt alatt behalt.
2021. febr. 19. 01:14
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg az integrált vga lenne? Mondjuk attól még elméletileg nem szar az alaplap de a szerelő ezt mondta ha csak nem azért,hogy vegyenek másikat
2021. febr. 19. 01:16
 8/18 anonim ***** válasza:
Csak magába az alaplapot indítsad el alaplapi vga val HDD DVD FDD lehuzva
2021. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Reggel megcsinálom,de ebből mi fog kiderülni? Pláne,hogy most mindig indul csak pár nap állás után csinálta azt mint ismerősömnél hogy elindultak a ventilátorok de nem csippant és képet sem adott
2021. febr. 19. 02:47
 10/18 anonim ***** válasza:

Vannak rajta púpos kondenzátorok?


Amúgy pár ezerért már adnak 1080p képes, H.265 dekódolós videokártyákat. be kell szerezni egyet, és meg van kerülve az integrált

2021. febr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!