Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arctic Freezer 34 Esports duo...

Arctic Freezer 34 Esports duo Vagy ID-Cooling SE-224-XT?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Processzor hűtő vásárlása előtt állok és ezt a két kártyát néztem. Melyik lenne jobb? Arctic Freezer 34 esports duo vagy ID-Cooling SE-224-XT. I5 9400F hez menne.

2021. febr. 22. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Arctic Freezer 34 Esports Duo
ID-COOLING SE-224-XT
Más, megjegyzésbe leírom..
7 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt a két hűtőt néztem*
2021. febr. 22. 18:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült egy 7ezreset, meg egy 16ezreset összehozni?


Amúgy nekem az ID szimpibb. Tömege ua, maga a ventik nyilván nagyobb légszállítást tesznek lehetővé, de egy 9400F-nek teljesen mindegy.


Nem gondolom, hogy megéri az árát az az Arctic. Annak az árából egy batárnagy dögöt is kaphatsz. Ez a tipikus esete annak, mikor a "gamer" (ez esetben esport) szóval kapsz egy +30%-os árcédulát. Ráadásul anno azt olvastam, hogy nagyon kicsi a talpa, amivel érintkezik a procival, hogy azóta van-e új revizió nem tudom

2021. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 34 Esport felesleges egy 9400F mellé, annyira nem termel nagy hőt.

Én egy LC-CC95-t javaslok, egyszerűen nem érdemes jobbat venni mivel szorzózáras CPU-ról beszélünk.

2021. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2. Válaszoló. Félreírtam. Az ARGB s verziót néztem ki.
2021. febr. 22. 19:52
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Arctic Cooling Freezer 34-et használok i7-8700-hoz. Csendes. Hangját nem igen hallani, 67° fölé nem megy a CPU. Böszme nagy, legalábbis nekem fura volt a régihez képest.
2021. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!