Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újraszeretném pasztázni a...

Újraszeretném pasztázni a cpu-t, mivel törölhetem tisztára a processzort és a hűtő felületét?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 09:05
 1/10 anonim válasza:
Vannak direkt tisztításra készített izopropil-alkohol oldatok vagy ha olyat nem találsz, akkor valami nagy tisztaságú oldat is megteszi, figyelj az adalékanyagokra!
2021. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sima száraz papír zsebkendő is megteszi
2021. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kékszesz? milyen üzletben árulják azt az alkoholt?
2021. febr. 23. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Én denaturált szeszt használok. Festékbolt, 750ft/liter.
2021. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2-es megmondta a legolcsóbb variációt.


Nem kell ezt túljáratni, persze tőlem önthetsz rá sósavat is meg benzint is, meg amit találsz otthon vagy mint mondták vegyél 1L denaturált szeszt, amiből kell kb 3-4 csepp a rongy sarkára, amivel tölröd a CPU-t. A megmaradt 0.97L denaturált szeszt pedig megihatod egy húzóra... :-) ...vagy esetleg így télen mehet a tűzre gyújtósnak!

2021. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Papírzsebkendővel szépen letörlöd az előző paszta nyomait a procin/hűtőfelületen, párszáz forintos arcszesszel zsepi sarkát benedvesíted, végigtörlöd a proci felületét, majd szárazra törlöd. Utána mehet az új paszta.
2021. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Egy húzóra kemény lenne, de pár nap alatt elfogyna megvegyítve köményesnek:D

Na megoldom valahogy, nem variálom túl.

2021. febr. 23. 10:48
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Hallgatok rád.
2021. febr. 23. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Először is a denaturált szesz mérgező, tehát nem ajánlatos meginni és erre nem is buzdítunk másokat. Másodszor mivel sok számítógépet szerelek és nagyon soknál a hűtőpaszta úgy rá van kötve a processzorra és a bordára mint a beton, ezért valamivel le kell oldani.

#4 voltam.

2021. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-nek: Te valami szabálykönyvíró vagy, hogy így pontobkaszedve küldesz utasításokat? :-)


"Először is a denaturált szesz mérgező, tehát nem ajánlatos meginni és erre nem is buzdítunk másokat."


Én, veled ellentétben nem azt feltételezem bárkiről is, hogy képes lenne "tisztitószert" meginni, és erre bizonyíték is a kérdező reakciója, aki úgy vette a lapot, mint poént, mert ezekszerint van humozérzéke, ritka.


"Másodszor mivel sok számítógépet szerelek és..."


Te fel is tudod használni az 1L denaturált szeszt, így tehát nem muszáj meginnod, ha nem akarod... :-)


Nekem nem sorszámom van, engem mindenki "ismer". :-)

2021. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!