Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Prohardveren, Hardverapron,...

Prohardveren, Hardverapron, akik feketén árulnak, bontanak szét notebookokat, honnan szerzik be ilyen mennyiségben?

Figyelt kérdés
Sok eladó magányszemélyként több 10db notebookot árul, ill. bont szét üzletszerűen alkatrésznek. Honnan vásároljak fel ilyen nagy mennyiségben a gépeket?
2021. márc. 1. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugat-europabol, de akar Magyarorszagrol is vasarolnak fel cegektol kiselejtezett keszleteket. Egy multiceg 3-4 eves gepeket mar selejtez, amint fizetosse valna a javittatas.
2021. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám cégétől kaptam nagyobb tételben (4-6 db) kiselejtezett alaplapokat, winchestereket, multimédiára való videókártyákat amik kiválóan működnek, csak ahogy bővül a cég, egyre többmindent kell futtatni egyszerre a gépeken, ezért a régiek már nem voltak jók. Ezeket passzoltam el hardveraprón. Nem üzletszerűen, mert csak egyszeri alkalom volt, nem folyamatos a készlet, ajándékba kaptam az alkatrészeket de nem volt rá szükségem.
2021. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Németországból pl
2021. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!