Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudok a prohardveren...

Hogy tudok a prohardveren se4gítséget kérni? Hardverapró-n tag vagyok.

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 16:44
1 2
 1/15 MGéza ***** válasza:
Az accountod oda is vonatkozik, ha minden igaz össze van kötve a kettő. Milyen ügyben kéne segítség? Lehet tudom melyik topicba menj.
2016. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dongaben ***** válasza:
Regisztráció után. De ez a hely nem felel meg, ha kérdésed van?
2016. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez a hely is megfelel viszont ott hogy ugy mondjam többen vanak a PC zsenik és részletesebb segítséget szeretnék kérni. Egyébként laptop processzor ügyben szeretnék segítséget kérni. A gondom viszont nem az hogy nem tudom melyik topicba tegyem a kérdésem, hanem hogy mire-hova kattincsak. Nem ugy mint itt hogy van 1 "Új kérdés" akka 2X klikk és már irhatom is. ..:)
2016. szept. 1. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Írd meg nekünk is, hátha tudunk segíteni.
2016. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mennyire okos ötlet egy I5-2520M-et lecserélni egy I7-2630QM-re? Figyelembe véve azt hogy 35WATT helyett 45WATT-ot fogyasztana a CPU. Egy Lenovo G580-as laptopba kerülne aminek a chipsete HM76. Avval a +10 Wattal mennyire fogom leterhelni a hűtésem vagy egyáltalán bírni fogja-e lehűteni.
2016. szept. 1. 17:03
 6/15 Dongaben ***** válasza:
28%
10 Watt gyakorlatilag semmi. Nem ezen fog múlni, hanem az alkalmazásokon. Ha eddig jól mentek, akkor a másik procival is mennek, csak gyorsabban.
2016. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én más választ is kaptam hogy inkább 35W-os I7-et keressek mert valószínű hogy a mostani hűtés nem fog megbírkozni vele mivel a notim igazából egy B960-as CPU-val jelent meg. Ő hozzá lett igazítva nem pedig egy I7-hez. Már a mostani I5-el is 50 fok között mozog.De szerencsére még megbírkózik vele. Viszont a B960-hoz képes már 20 fokot emelkedett.
2016. szept. 1. 17:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezt a típust nem forgalmazták ezzel a processzorral, ezért lehet a BIOS sem kezelné megfelelően. A 10W így elsőre nem tűnik soknak, de ha már relatíve nézed, +28% fogyasztás jön ki. Márpedig az olcsóbb gépek hűtését (de még a drágábbakét is) nem sok tartalékkal tervezik, intenzív használat mellett biztos lehetsz benne, hogy túlmelegedne. Már ha egyáltalán nem lennének stabilitási problémák, mert költséghatékonyság miatt biztos 35W-os TDP-t szem előtt tartva lett megtervezve az alaplap tápellátása is...
2016. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kell alá venni egy hűtőpadod és probléma megoldva.A prohardver meg nem jobb szakmailag sokkal mint ez a GYK,tapasztatalatból mondom.(ott ajánlják például a hulladék TT tápokat,illetve orrba-szájba a HEXA-t is)
2016. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is. Köszönöm a részletes választ. Szóval ne próbálkozzak?
2016. szept. 1. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!