Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a Xiaomi monitor az...

Megéri ez a Xiaomi monitor az árát?

Figyelt kérdés

[link]


VA panel miatt félek. Most is ips monitorom van.

150 ezer sok pénz. Ha fakó képet ad, akkor felejtős. Valaki próbálta már élesben milyen? Tudom, hogy VA és VA között is sok különbség lehet.


2021. márc. 2. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

VA pont hogy sokkal kontrasztosabb képet ad, erőteljesebb a fekete.

Részemről sokkal inkább VA mint IPS, de ez szubjektív.

De szerintem kevered a TN panellel, ott valóban fakóbb a kép de sokkal jobb a válaszidő is.

2021. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

VA panel pont hogy sokkal jobb, mint az IPS. Egész konkrétan háromszor:

Statikus kontraszt 3000:1

Ugyanez IPS-nél 1000 (ritkán 1200) :1


Persze a betekintési szögei nem olyanok,de ez egy kicseszett monitor!! Mindig ugyanabból az egy pontból nézed, szemből!!! Totál le van szarva a betekintési szög,mert szemből tökéletes! Gamingre mindenképp.


Grafikus munkához viszont IPS fog kelleni.

2021. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kivétel nélkül mindenki akinem láttam róla teszjét jókat mondott róla és a vásárlói vélemények is rendkívül pozitívak. Nem hiszem hogy csalódnál benne. Ha ezt drágállod úgy nézd hogy pár éve egy ilyen tudású monitor olyan 350 körül lett volna
2021. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!