Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jövőbeli pc építés kérdésem....

Jövőbeli pc építés kérdésem. Megfelelő lenne minden specifikáció?

Figyelt kérdés

Hello mindenki! Nemrég raktam össze első pc-nek való gépet magamnak amire nyár elején kerülne sor megépíteni. Egy specifikáció se kötött szóval mindent cserélhetek benne. Összesen viszont bent szeretnék maradni a 330ezres pénz limitben (kb 900 euró). Itt lenne a számítógép :

GIGABYTE B365M AORUS ELITE Alaplap


Intel Core i5-9600K Hexa-Core 3.7GHz LGA1151 Processzor


RTX 3060 ti


G.SKILL Aegis 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-16GIS


Samsung 870 QVO 2.5 1TB (MZ-77Q1T0BW)


EVGA 650 BQ 650W Bronze (110-BQ-0650)


Scythe Kotetsu Mark II (SCKTT-2000) CPU COOLER

Gépház az már megvan azért nem is soroltam fel itt. A videókártya azt a piac helyreállása után vennénk.

Igazából az lenne a kérdésem hogy a specifikációk használhatók-e így együtt hosszú távon és hogy nem adná-e magát gép 1 hónap vagy év után. Mint írtam a dolgok cserélhetők így mindent meghalgatok a limiten belül. Köszönöm elörre is mindenkinek a válaszát!



2021. márc. 6. 21:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat!
2021. márc. 7. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!