Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak töltővel működik a...

Csak töltővel működik a laptop. Mi lehet a baj? (acer)

Figyelt kérdés
Acer aspire e5-573 series-ről van szó és 4 éves. Kiváncsi voltam hogy bővíthető e meg hogy milyen alkatrészek vannak a laptopban ezért szétszedtem. Csak a laptop alját vettem le és tovább nem bontottam. Miután összeraktam nem kapcsolt be töltővel se a nélkül. Utána kerestem a neten és azt olvastam hogy az alján lévő lyukba van egy gomb aminek a megnyomásával jó lesz. Meg is csináltam és a laptop aztán csak töltővel működött meg működik. Mi lehet a baj? Talán pont most romlott el az aku? Próbáltam megnyomni a gombot megint de nem lehet. Mi előtt szét szedtem még tökéletesen működött.

2021. márc. 8. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem csatlakozik rendesen, bár ha 4 éves, már a végét járhatja amúgyis.
2021. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt szét szedtem, tökéletesen működött. Mi nem csatlakozikrendesen?
2021. márc. 8. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az akku. Leeshetett vagy kilazulhatott a csatlakozója mikor kinyitottad.
2021. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer télleg kiesett az aku mikor megfordítottam de nagyon kevés ideig 'lógott' mert azzonnal megemeltem és visszaraktam.
2021. márc. 8. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyi lógás elég is volt az akksinak.

Bocsi, de egyszerűbb lett volna a youtube-on rákeresni, biztos van róla szétszedős videó.

Mint ahogy van is:

[link]

2021. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem és a fickó az alja nélkül fordította meg hogy kipróbálja mint én de nekem az aku nekem kiesett. Aku csere segíthet végső esetben?
2021. márc. 8. 12:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!