Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szikrázik a tápegységem, mit...

Falcon26 kérdése:

Szikrázik a tápegységem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy Bequiet! Dark Power Pro 11 1200W. Mai napon szereltem volna össze a gépem, gondoltam kipróbálom előbb a tápot üresjáratban, hogy minden okés e. Tehát a tápba semmi nem volt bedugva. Csatlakoztattam a konnektorba a dugóját, utána felkapcsoltam a tápot, minden okés, semmi baj, ezután lekapcsoltam a tápot és ilyenkor szikrázott egyet, ami hanggal és kicsi szaggal járt, de semmi durva, bár tápból ilyet még nem tapasztaltam. Ezt a kört megcsináltam újra és ugyan úgy szikrázik minden egyes kikapcsolásnál. Így nem merek rádugni semmit, vajon mi lehet a probléma? Valaki találkozott hasonlóval?

2021. márc. 8. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a kapcsolójánál lehet érintkezési hiba van

természetesen gari, ha van

2021. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért csak lekapcsolásnál?
2021. márc. 8. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:

ha rá vannak dugva az alkatrészek, akkor is csinálja?

egyébként ha üzemel rendesen akkor inkább ne bizgeráld a kapcsolót, hagyd felkapcsova és kész

2021. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy így nem merem rádugni a sok drága alkatrészt. Nem akarom, hogy bármi bajt okozzon bennük.
2021. márc. 8. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:

gondolom vadi új a táp meg minden, mert akkor én sem kockáztatnék

gariztatni kell a tápot nincs mese

2021. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem új, használtan vettem pont a mai nap, elvileg olyan 2-3 éves, azt mondta a srác, viszont normális volt, nem átvágni szeretett volna vele, de még nem reagált az üzenetre amit azóta írtam neki, holnap kiderül mi lesz a sorsa.
2021. márc. 8. 22:58
 7/11 anonim ***** válasza:
sok sikert
2021. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tápnak 5-10 év garanciája szokott lenni. Ha máshogy nem, akkor a gyártótól kéne megérdeklődni valahogy. 100%, hogy ez garanciális termék. Még akkor is, ha már nincs meg a garipapír.
2021. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor közvetlen a gyártó felé vinni az ügyet, hátha tényleg cserélik vagy javítják még gariban.
2021. márc. 8. 23:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 5 éves tápot vettem használtan, ami nálam is ment 5 évet, az nem szikrázott, garanciális javítás felé érdemes eltolni (akár a gyártóhoz).
2021. márc. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!