Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Age of Empire Definitive...

Age of Empire Definitive Editiont el tudná futtatni a laptopom? Specifikációk lent

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Lenovo Ideapad 3at és régen nagy rajongója voltam a szériának ezért gondoltam hogy megpróbálom az új gépen hátha elfut rajta.

Proci: AMD Ryzen 5 4500U

RAM: 8GB

GPU: AMD Radeon Graphics Integrált

OS: Windows 10

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2021. márc. 10. 09:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
persze. Attól, mert felújították, még nem szállt el a gépigánye. Ez egy 2D-s játék továbbra is, csak picit felturbózták a játékmenetet, és kapott friss rendszertámogatást, 4K megjelenítési lehetőséget. de ettől függetlenül ez egy 20+ éves játék maradt alapjaiban. Telefonon is elfutna (ha átportolnák), nemhogy egy 6 magos gépen!
2021. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. márc. 10. 10:14
 3/12 LakatosAnonymus ***** válasza:

#1

Egyáltalán nem igaz.

2021. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi az igazság? Talán kifejthetnéd, ha olyan okos vagy...
2021. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 LakatosAnonymus ***** válasza:

#4


Senki nem mondta, hogy okos vagyok.


Ha szerinted nem szállt el a gépígénye, hasonlítsd össze az AoE-t az Aoe DE-vel.

2021. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Összehasonlítottam. Nem szállt el. Egy ilyen gép mércéjével nem.
2021. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LakatosAnonymus ***** válasza:
Integrált videokártyája és csak 8GB RAM-ja van a kérdezőnek. Eléggé játszhatatlan lenne vele a játék.
2021. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még 4K-ban is simán vinnie kell... ez egy 2D-s játék 20 évvel ezelőttről!! A felújítás során nem lett belerakva brutál AI, nem lett 3D, se semmi. Nagyítottak a felbontáson, és ennyi. De ez akkor is csak pár kép egymásra rakva... 4GB RAMmal is elmegy, nemhogy 8-cal. Ez nem cyberpunk
2021. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LakatosAnonymus ***** válasza:

#8


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Van benne új AI, és a grafikákat is teljesen lecserélték, felújították.


Nagyon vicces vagy amúgy.

2021. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van, lett új AI, de nagyon gyenge számítási igényű így is. Egy 10 éves első gen. legxarabb i3-mal, és az integrált grafikájával is megy.
2021. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!