Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik konfigot javasoljátok?...

Melyik konfigot javasoljátok? Ez a kettő elérhető, sajnos semelyik másik nincs készleten.

Figyelt kérdés

Korábban volt egy hasonló kérdésem, ugye mivel az akkori megoldás nem érhető el ezért újra fel kell melegítenem a témát. Tehát, szinte csak wowozni szeretnék, de nem bánnám ha a nagyobb címeket is vinné a gép, ezt a 2 konfigot szemeltem ki. Melyiket választanátok és miért?

Előre is köszönöm a segítséget


[link]



[link]


2021. márc. 12. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én az emagosat :D
2021. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Emag- mert jóval erősebb CPU+GPU
2021. márc. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Elég értelmetlen összeállítások ezek így első körben.
2021. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint definiáld kicsit jobban, hogy miért gondolod, hogy ilyen erőgép kell neked! Főleg a 10 magos proci érthetetlen. Meg az előre összeállított gép is pocsék megoldás.
2021. márc. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legegyszerűbben úgy tudnám mondani hogy nem értek hozzá, így a magamnak összemókolt gép nem játszik, csak az kész build. Mint mondtam szinte csak world of warcraft fog rajta futni, de ha véletlen valami csodafolytán elkap a lendület hogy "én most 2000es vérnyomást szeretnék" akkor menjenek az újabb gamek is, pl cod-ok, cyberpunk🤣 high vagy ultra beállítással. Az hogy miért kell ilyen gép, hát ezt megpróbálom szavakba önteni, szóval, képzeld el hogy wowozok, megy a raid, 20-25 ember, repkednek a spellek, ebből ki kell állni, abba bele kell állni... ha, neadja isten, veszek egy pc-t, 5-6-7-800 ezerért és belaggol,akár ez akár a kövi vagy kövi 2 kieg... én olyan rosszul leszek hogy tuti mentőt kell rám hívni😅 magyarul, inkább veszek kicsit drágábban komolyabb pct mint egy olcsóbbat amit évente bővítenem kell
2021. márc. 13. 00:00
 6/7 anonim ***** válasza:

De nem te mókolod össze, hanem az üzletben csinálják az összeszerelést, csak normális alkatrészeket választunk neked hozzá.


Ide nézz be a kérdéseddel, csak olvasd el előbb az összefoglalót:

[link]

2021. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(A lag amúgy internet kommunikációs hiba még mindig. De ráértettem,hogy mire gondolsz. Akad, megfagy, stb...)


8 mag fölé így nincs értelme menni. Van olyan játék, ami kihasználja, csak olyan videokártya nincsen, ami ne lenne korlátos már sok esetben a 6 magos 10400F-nél is akár. 10700/ryzdn 5600-3700 fölé nem kell menni. Ez rögtön 50k mínusz.

2021. márc. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!