Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS-ba lépve csippan másodszo...

BIOS-ba lépve csippan másodszorra?

Figyelt kérdés

Második csippanás BIOS-ba lépésnél lehet véletlen? Ugye csippan, post kép, DEL megnyom, erre csippant még egyet. Előtte nem csinált sose ilyet, illetve utána párszor direkt emiatt léptem be bios-ba, de nem sikerült újra előhozni ezt a jelenséget.

Bő egy hónapos lap, így még sok tapasztalat nincs vele, csak régi emlékek a 2. csippanásról és a RAM gondokról, hát adtam neki egy memtestet az nem talált hibát, meg úgy egy hónapnyi használat alatt se volt semmi memoria gondra utaló jelenség.

Egy MSI Z490 Gaming Plus az alany.



2021. márc. 13. 17:51
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Túlparázod. Ha gond lenne vele, már rég megtudtad volna. Inkább élvezd a terméket, ahelyett hogy ilyen hiábavalóságokon kattogsz.
2021. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a saját lapomat úgy állítottam be hogy indításkor NE csippanjon mert engem zavart. (azt kikapcsoltam biosban)

De biosba lépéshez hasznosnak tartom hogy ha sikerült megnyomnom a Del-t akkor azt csippanással nyugtázza (nem kell tovább nyomkodni).

2021. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg kicsit túlparáztam akkor a dolgot.


Csak annyi volt a különös, hogy mindig egyet csippan ugye, most meg 2-t csippant, de rendesen belépett BIOS-ba stb, csak a " bonusz " csippanást nem tudtam mire véljem.

2021. márc. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!