Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat ajánlanátok?

Milyen gépházat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Cooler Master K350 van. Olyat szeretnék amiben nem lehet CD/DVD meghajtókat belerakni. Ebben a házamban sincs már semmi ilyesmi vagy 7-8 éve, mégis vannak rajta slotok ahol bele lehetne rakni. A következő házamba nem kellenek ilyen felesleges dolgok. Kinézet az majdnem mindegy, RGB sem fontos. Jó legyen az airflow és halk legyen az a lényeg. Jó lenne ha kicsit hosszabb és szélesebb lenne, mert az alsó ventilátort nem tudom jelenlegi gépházba berakni a túl nagy táp miatt, a procihütő meg majdnem koppon van a gépház szélénél. Maximum amit rá költenék 60-70 ezer. Ha kicsit drágább azt is nyugodtan küldhetitek, jó érvekkel.

2021. márc. 16. 03:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Asrock Z370 alaplapom van, lehet számít valamit, ha olyan házat ajánlotok amibe sok hűtő van és nincs elég pin :D Arra is szeretnék kérni akkor ajánlást.
2021. márc. 16. 04:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak oldalak, melyeknél paraméterek alapján be tudod állítani, amit keresel. arukereso.hu oldalon beállítod, hogy 5.25 bővítőhely ne legyen.

[link]

2021. márc. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy egyébként azzal, hogy konkrétan mit takar egy gépház? :D Mert hogy 60-70 ezerért már olyat kapsz, ami megszólal, és ha ennyit hajlandó vagy rákölteni, akkor nagyjából teljesen mindegy, milyet veszel.

Itt nézelődhetsz: [link]

2021. márc. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:

"...Jó legyen az airflow és halk legyen az a lényeg. Jó lenne ha kicsit hosszabb és szélesebb lenne, mert az alsó ventilátort nem tudom jelenlegi gépházba berakni a túl nagy táp miatt..."


Elsőre gondold végig, hogy miként szeretnéd megszervezni a jövőbeli házad hűtését, mert ebben a kérdésben kissé elveszettnek tűnsz.

Egy alulra beszerelt ventilátornak nem sok értelme van. Ha befelé dolgozik - hogy a hideg alul és elől be, meleg hátul és felül ki áramlási irányt erősítse -, akkor maga alól nyomja be a port, ha kifelé, akkor meg lerontja a beelső légáramlást. Cserébe egy plusz zajforrás.


Miként a szükségesnél több ventilátor is csak arra jó - már a faarokméregetésen kívül -, hogy fölösleges zajt generáljon.

2021. márc. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Cooler Master H500m

COUGAR PANZER MAX

NZXT H710i

Thermaltake View 71 Tempered Glass

Phanteks Enthoo 719

Phanteks Enthoo Pro 2 TG

Lian Li O11 Dynamic XL ROG Certified

2021. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4es, vannak olyan házak amik alapból fel vannak szerelve 4-5 ventilátorral azért írtam így :)
2021. márc. 16. 20:33
 7/7 hypno ***** válasza:

#6


A gyártó belerak akármennyit, amit a célközönség hajlandó megfizetni.

Én csak annyit mondtam, hogy a szükségesnél több ventilátor értelmetlen, mert csak zajt csinál.

2021. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!