Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen olcsó használtan...

Miért ilyen olcsó használtan a gtx 970 ha ilyen jó? Szerintetek is nagyon megéri 40-50k ért?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Legalább a neved rejtenéd el, mert nem hiszem el hogy nem direkt csinálod, napokig a 10400 + alaplapról spammeled a kérdéseket, most egy 5+ éves vga-ról, ami ráadásul memoriavezérlő gondokkal közd jössz egy iylen kérdéssel.
2021. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Régi, csak 3,5gb VRAM-ot tud ki használni, ha jól tudom.
2021. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit ér meg amennyit hajlandó vagy fizetni érte. Kvara nem ér meg ennyit, csak a többihez képest kevésbé van túlárazva.
2021. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 szerintem nem tudja hogyan kell :D kérdésre válaszolva meg mi az hogy idézem :"Miért ilyen olcsó használtan a gtx 970 ha ilyen jó"

mi az hogy ilyen jó ? mihez képest ? full hd-ban talán még meg állja a helyét !nagyon talán! de csak a kedvedért megnéztem mennyiért mennek ezek a csoda bogarak és lám ez is egy túl árazott kacat 55-60k-ért mennek és miért ? mert még bányába se szívesen viszik azok a drága emberek . Vissza térve a régebbi kérdésedre bejött a tippem ? Tudod a "I5 10400+hímes tojáshoz milyen alaplapot ajánlatok?" kaptál valami olyan választ amit az elmúlt tíz alkalma mikor spamelted ezt a kérdést nem kaptál ? az emúlt pár órában jött ki új 1200-as deszka ami támogatja az azt a fránya CPU-t ? figyelj komi én tényleg nem tudom hogy neked mi baj van az agydal de ez már tényleg a szánalmas kategória .

2021. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-essel, teljesen egyet értek, én is alig kaptam normális választ a kérdéseimre, sőt, inkább csak kötekedés az írásom miatt. Kérdező, én azt mondom, ha játékra akarod, közepes, de elég kevés benne a vram. Azon kívül, a helyedbe várnék, és vennék egy jobbat.
2021. márc. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rx 580 esetleg?
2021. márc. 17. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, nem simered a " kérdezőt " nem mellesleg nema ekvés vram a gondja, hanem a vezérlő, ha 3.5 fölött használ valami iszonyat belassul.
2021. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!