Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jack csatlakozót át lehet...

A jack csatlakozót át lehet alakítani MIDI kimenetellé?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy elektronikus zongorát, aminek nincs MIDI kimenetele, csak jack. A kérdésem lényege az az, hogy van-e rá mód, hogy a jack csatlakozóra valami toldót ráteszek, akkor lehet abból MIDI kimenet?


Én FL Studio-ban csinálok általában zenét, és nekem az kéne, hogy az Fl Studio minden egyes billentyűnyomásomat betegye egy pattern-be, és egy az FL Studio-ban lévő VST lejátsza azt. De ha nincs MIDI kimenete az elektronikus zongorának, csak jack, akkor ezt lehet orvosolni? Vagy vennem kell egy midi billentyűzetet?



2021. márc. 19. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

"Én FL Studio-ban csinálok általában zenét"


Akarod mondani zajt.

2021. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már vagy úgy 30 zenét csináltam FL studio-ban, és semelyik sem zaj :) értek hozzá.
2021. márc. 19. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

"30 zenét csináltam FL studio-ban"


Zenét hangszerrel "csinálnak", kisfiam.

2021. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

erre gondolsz?

[link]

egyébként nem csak hangszerrel lehet zenét csinálni

https://www.youtube.com/watch?v=QdoTdG_VNV4

2021. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
#1 #3 te kis butuska, nézd csak meg ezt: https://www.youtube.com/watch?v=KKAn-kNzd2A
2021. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

#6 akkor egyáltalán minek válaszolsz egy olyan kérdés alá amiben teljesen inkompetens vagy?

Otthon az asszonynak vagy anyádnak nem mersz visszaszólni és itt adod ki a fáradtgőzt?

2021. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Valaki itt bizony valóban dilettáns, viszont el kell keserítselek, az nem én vagyok.
2021. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Ne foglalkozzatok vele, ez valami frusztrált, élettelen troll lehet aki minden kérdés alá odaböfög valamit, mert azt élvezi hogy addig is valakivel "tud beszélgetni".

Csodálkozok, hogy nem rakták még ki az oldalról.

2021. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

"hogy van-e rá mód, hogy a jack csatlakozóra valami toldót ráteszek, akkor lehet abból MIDI kimenet?"

A gond az, hogy a szintetizátorokon levő jack aljzat általában analóg, audiofrekvenciás vonalszintű- (pár száz mV) vagy fejhallgató-kimenet (pár V) szokott lenni; a MIDI meg egy aktív - szóval kimenetként +5 V tápfeszültséget biztosító - digitális soros port. Tehát passzív átalakítókábel - amit a #4-es hozzászóló mutat (az régi Hifi-berendezésekhez - például magnóhoz vagy régebbi erősítőhöz - való) - nem játszik.

2021. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Kedves 3 mas az FL studio egy zene szerkesztö program amit ha valaki elsajátít elég jó zenét lehet vele csinálni csak legyen az illetőnek hallása de ugy vélem neked 3 mas nincs
2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!