Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A jack csatlakozót át lehet...

A jack csatlakozót át lehet alakítani MIDI kimenetellé?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy elektronikus zongorát, aminek nincs MIDI kimenetele, csak jack. A kérdésem lényege az az, hogy van-e rá mód, hogy a jack csatlakozóra valami toldót ráteszek, akkor lehet abból MIDI kimenet?


Én FL Studio-ban csinálok általában zenét, és nekem az kéne, hogy az Fl Studio minden egyes billentyűnyomásomat betegye egy pattern-be, és egy az FL Studio-ban lévő VST lejátsza azt. De ha nincs MIDI kimenete az elektronikus zongorának, csak jack, akkor ezt lehet orvosolni? Vagy vennem kell egy midi billentyűzetet?



2021. márc. 19. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nos, vélj, amit szeretnél.
2021. márc. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Főkérdésre: Nem lehetetlen, csak macerás.

[link]

Vagy talán a gitárokhoz való midi konverterek is jók lehetnek.

[link]

[link]

2021. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
35%

Fú de bírom az ilyen trollokat akik mindenféle hasznos infó nélkül kérdések alá böfögnek hülyeségeket.


"Zenét hangszerrel csinálnak" ... :DDD Igen, és mivel keverik? Valószínűleg a te kedvenc együttesed albumjait is egy FL Studioba, vagy hasonló DAW-ba keverték. De gondolom te nem hallgatsz digitálisan kevert zenét, neked jönnek a cigány muzsikusok és élőben játszanak.


De a kérdésre a válasz az, hogy midi kimenet nélkül nem bírod midire rakni. Teljesen más megoldás a kettő. Trehány megoldás az, ha átkonvertálod az audiot midire, de az sosem lesz pontos és szarul is szól. Már egész olcsón lehet kapni midi billentyűzetet szerintem abba érdemes befektetned.

2021. márc. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!