Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Mac a legalkalmasabb a...

Melyik Mac a legalkalmasabb a bitcoin bányászatra?

Figyelt kérdés

Csak értelmes válaszokra vagyok kíváncsi!

MAC PRO NEM ÉRDEKEL!


2021. márc. 23. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, ezek nem erre lettek kitalalva.
2021. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az "értelmes válasz" ezen az oldalon általában azt jelenti: "Olyan válasz, ami tetszik nekem. Az értelmes, civilizált válasz sem érdekel, ha nem szimpatikus az eredmény."

De ha te nem ilyen vagy, akkor én is megmondhatom: egyik sem. Bitcoint már senki sem bányászik videokártyával, külön célhardverek léteznek rá. Manapság az Ethereum megy nagyon, de ahhoz is nagyon bivaly videokártyák kellenek (nem egy darab, sok!), az Apple gépek "videokártyája" (grafikus chipje) pedig iszonyú gyenge. A Pro gépeké is. Egyszerűen nem bányászatra valók.

2021. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Mac az kb egyik sem. Talán a Monero bányászatot próbáld meg a procival de nem jósolok nagy jövőt neki. Én egy Ryzen 7 5800X-el bányászok és napi 200 forintot hoz. Persze ez is valami, de nekem megéri mert mellette amúgy is megy a gép az Ethereum bányászat miatt.

Ha neked megéri így akkor csináld. A Bitcoin bányászatot felejtsd el. Az Ethereumhoz DAG-hoz meg kell most kb 4.16GB VRAM (és ez csak növekedni fog) szóval 4 gigásnál nagyobb videókártya kell ahhoz, hogy egyáltalán el tudd kezdeni.

Szóval ennyi. De gondolom ez nem volt értelmes válasz szóval MacBook Air 18000 S Pro Max kell neked Bitcoin bányászathoz. Sok sikert!

2021. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!