Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Webshopból rendelt pc alkatrés...

Webshopból rendelt pc alkatrészt 14 napon túl is visszavesznek, ha hibás?

Figyelt kérdés
Ismert számítástechnikai üzletekből rendeltem új gép összerakáshoz alkatrészeket. Még nem érkezett meg minden, így nem tudom beüzemelni és meggyőződni, hogy hibátlanul működik. Házhoz szállítással kértem, kicsit félek, hogy valóban óvatosan kezelték-e kiszállítás közben. Igyekezzek összerakni 14 napon belül, vagy amíg van garancia, bármikor kicserélik, ha valamivel gond lenne?

2021. márc. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze.

Csak a pénzt nem adják vissza.

2021. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi amit neten rendelsz 14 napon belül visszaküldhető(kivétel ha romlandó, vagy ha a használattól eladhatatlan lesz - mit tudom én, pl borotva). Ha nem akarják visszaadni a pénzed jelentsd őket a fogyasztóvédelemnek és átharapják a torkukat kb - emiatt jobbára elég az is, ha hangot adsz neki hogy ismered a jogaidat.
2021. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
14 napig él csak az indoklás nélküli elállás, utána a garancia feltételei jönnek (hibás termék esetén szerviz, majd a szervizelés eredményétől függően vagy visszakapod a megjavított terméket, vagy cseredarabot, vagy az árát).
2021. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!