Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangproblémám lenne, most ezt...

Hangproblémám lenne, most ezt komolyan értelmezné valaki? Vagy vágjam a falhoz az egészet? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Én Szeretem a Windows 10-et de hát na..


Erre van ötlete valakinek?



2021. márc. 25. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
drivereket, gyártó oldaláról telepítsd újra, az hátha segít. :)
2021. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből a képből tudod mi látszik? Semmi. Az is csak éppen.



Szóval: mi a probléma?

2021. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a gyengénlátó, vagy valaki a családban? Tényleg segít ez a kontrasztos nézet? Ez csak úgy érdekel, köszönöm a választ!


Amúgy nekem tegnap volt gondom. Végül az lett a megoldás, hogy az előlapi csatlakozót lehúztam az alaplapról. Fogalmam sincs miért javult meg, de azóta megy. Nem próbáltam visszadugni.

2021. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eszközkezelő látja a hangkártyát, szerinte az eszköz megfelelően működik directx konzol nem lát semmit, hang meg nincs, a hangszóró ikon piros, ha rákattintok, elindula hibajavító nem tudja megoldani a problémát.
2021. márc. 25. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a directx nem látja, akkor nem csak a játékokban nincs hang?
2021. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemény... Sikerült feltenni a hangdrivert elvileg a megfelelőt..


Eredmény, direct x látja, a hardvert, eszközkezelő látja, a hagszóró ikonról eltűnt a piros x, a hangerőkeverő megjelenik.


Hang továbbra sincs a belső hangszórókon, viszont ha bluetoothon keresztül hangszóróval csatlakozok akkor van hang!


Jack dugóval sincs hang fejhalgatón!

2021. márc. 25. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul a hangkártya nem csinál semmit. Hát, kitartást.
2021. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Te vagy a gyengénlátó, vagy valaki a családban? Tényleg segít ez a kontrasztos nézet? Ez csak úgy érdekel, köszönöm a választ!"


Segít, különben fél nap múlva migrénem lesz. Így viszont nem.

2021. márc. 25. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!