Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tápegységek a legeslega...

Melyik tápegységek a legeslegaljai?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok, hogy van roszabb mint az M-Tech, MS-Tech, Codegen vagy mint az IBox. Azt mondják, hogy a hkc és keep out rosszabbak. Pedig a keep out, ha nem is egy jó táp. De nem veszélyes, nem nagyon teszi galyra a gépek alkatrészeit. Ok elvileg 700-800-900W tádnának. Ez viszont tényleg kamu. Mondjuk elvileg az FX700W2 az van annyira jó mint a minőségi 700w tápok. Az Approx tápok is jók lehetnek kisebb fogyasztású gépekbe. Mondjuk gtx 1650 mellé. Meg egy R5 proci mellett. A hkc az nem egy életbiztosítás. De szerintem még mindig jobb mint pl az M-Tech. Nekem modecom tápom van, de ezzel sem volt gond évek óta.

2021. márc. 29. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Modecom a legalja
2021. márc. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Vargáné és tsa.
2021. márc. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Spanyol approx leányvállalata gyártja a keepout tápegységet, lényegében ugyanaz a kettő. Továbbá ezekről a tápegységekről nincs teszt, innentől kezdve nem tudom, hogy miről beszélsz. Zsákbamacskát nem veszünk sokszázezres gép alá..
2021. márc. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 codegent is túléltem a családban 😃

Az egyik alaplapomról ez már nem mondható el... 😃


Elég szerencsésnek mondhatom magam, hogy csak ennyit vitt el.

2021. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%

20 évig gagyi tápokat használtam kb 5 alaplaphoz, anno azt hittem, hogy a Codegen egy márkás, jó minőségű cucc. Volt rosszabb tápom is, de egyikkel sem bolt baj.

Tavaly vettem egy Seasonicot, mert nem akartam, hogy ez legyen a szűk keresztmetszet az újabb konfigonban.

2021. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom támpont pl. az árukeresőben adott teljesítmény mellett a legolcsóbbak.
2021. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
@5: azért ne felejtsük el, hogy a 90-es években a Codegen egy megbízható, jó minőséget jelentett. A 2000-es években kezdett süllyedni a színvonal a mostani szintre...
2021. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!