Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompatibilis ez a memória...

Evikiiipx kérdése:

Kompatibilis ez a memória kártya ehhez a géphez? Acer espire E-511 www.emag.hu/g-skill-ddr3l-4gb-1333mhz-cl9-so-dimm-1-35v-note book-memoria-f3-1333c9s-4gsl/pd/DSB93BMBM/?ref=hdr-favorite_ products

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Használtan vegyél!

Fontos, hogy L, DDR3L!! Ezt jól választottad.

De 1600 mhz-eset választanék. Persze 1333-assal is működik.


Most jön még egy nagyon fontos!! Én arra jutottam, hogy ebben csak EGYETLEN memóriafoglalat van. Tehát a bővítéshez neked egy 8 gigás modult kell venned, amit a jelenelegi helyére kell beraknod. És ez a 8gb a maximum, amit kezelni tud.


Itt keress:

[link]


Vagy legyen memtest csatolva, vagy legyen próbagarancia, amíg te megcsinálod a memtestet.

Memóriák ritkán szoktak elromlani, de jobb biztosra menni.

2021. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,2 foglalat van a gépben.Azért az 1333mhz memóriát kerestem mert én úgy olvastam hogy csak ezzel kompatibilis a laptop, meg a benne lévő is ekkora, de akkor ezek szerint rossz helyen olvastam.
2021. márc. 31. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tudok biztosat mondani. Az a gond, hogy ezeket a belépő modelleket nemlátják el megfelelő infóval, és változtatni szokták a konfigot is. Szóval igaz lehet az is, amit írsz, hogy két slot van.
2021. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LevaLevikee válasza:
Most utána néztem és én is pár helyen 1 slotot láttam, szóval szerintem próbáld meg óvatosan szét szedni a ram helyén, és ha van még egy slot akkor vehetsz, ha nincs akkor persze ki kell cserélned, ha szeretnéd bővíteni.
2021. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már kellett szét szednem azért tudom biztosra hogy 2 slot van benne
2021. ápr. 1. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!