Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop fejhallgató bemenet...

Laptop fejhallgató bemenet nem érintkezik rendesen?

Figyelt kérdés
A laptopom jobb felén ahol egyébként a bemenet is van valamiért néha furcsán viselkedik, néha ha rárakom a laptopom jobb felére a kezem, hogy írjak a hang a fejhallgatóba elhalkul, vagy teljesen kihangosodik, mintha nem lenne bedugva, elvittem szerelőhöz, azt mondta megjavította, hazavittem 2 napra rá kezdődött előröl. Mi lehet a baj, és hogy tudnám megjavítani? El szeretném adni de azért mégsem lenne jó így kiadni a kézből.

2021. ápr. 1. 17:26
 1/10 anonim válasza:
Általában a dugóval van baj.
2021. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában egy kimenet esetében úgy döntjük el, hogy az aljzattal van-e baj, hogy mást is kipróbálunk vele. Bocs, hogy pont ellentétes jelentésű szavakat használok mint ti, valami szakmai ártalom lehet.
2021. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem a fejhallgatóval van a gond, mert amikor másba dugom be megy rendesen. Vagy rosszul értelmeztem a kérdést? Tehát akkor vagy az aljzattal vagy a fejhallgatóval lehet a baj de mivel a fejhallgató megy ezért az aljzattal van a gond? És ez ellen mit lehet tenni? Gondolom házilag nem tudnám megcsinálni. Kb mennyibe fájna megjavítani?
2021. ápr. 4. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:

" elvittem szerelőhöz, azt mondta megjavította, "

Hát vidd vissza és kérd rajta számon. Nem normális hogy két napot bírjon a "szakszerű javítás".

2021. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy az ismerősömhöz adtam be, ő tovább adta valakinek mert valamilyen eszköz kellett hozzá ami neki nem volt, tehát ígyis ingyen "szerelték meg". Nem akarok ebből problémát. Tanultam a helyzetből, jobb helyre viszem ezentúl, de az érdekel érdemes-e vagy nem javítjató mert így korona helyzetben nem nagyon járnék potya utakat, s szükségem meg volna q laptopra ha karanténba vagyokutakat
2021. ápr. 4. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Oh, értem.

Lehetséges hogy érintkezési hiba. De nem érdemes találgatni. Én az USBs hangkáryát tudnám ajánlani. Pár ezer forintba kerül.


Például ez:

[link]

2021. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos, ezt nem említettem, hülye vagyok, de ha saját célra használnám tovább kiváló lenne,köszönöm, de el szeretném adni, tehát ezért érdekelt, hogy javítható-e vagy így kell számoljak, s ha igen mennyi körül lenne. Elnézést
2021. ápr. 4. 10:26
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis hogyha javítható hogy mennyi körül lenne.
2021. ápr. 4. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
uhh. nem vagy hülye. én nem néztem. Nem tudom így megmondani hogy javítható e. látni kellene.
2021. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a valagán egy matrica, rajta a pontos típus. Annak ismeretében tudnánk alkatrészárakat és szétszerelős videókat nézegetni, hogy felmérjük, mennyire nehéz vagy könnyű, esetleg mennyire szerszámigényes a valóságban a dolog. Ha az aljzatra szűkült a gyanú, akkor lehet, hogy egy szakszerű tisztítás megoldaná, amihez szétszedni se nagyon kell. Oda viszont kellhet apró végű porszívó, ami a telefonszerelőknél fordul elő gyakrabban. Ha csak forrasztás pattant le, akkor összesen azt kell visszaforrasztani. Ha egy érintkező van meghajolva, akkor egyrészt jobban megéri cserélni, mint apró izét szétszedni és hajlítgatni benne az érintkezőt, másrészt ha senki nem dugdosott bele semmi olyat, ami nem egy szép, hibátlan jack dugó volt, akkor azért esélyes, hogy könnyen elhajlós érintkező van az aljzatban, és csak ha nagy szerencséd van, akkor javították a tervezési hibát a cserealkatrészben.
2021. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!