Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek, hogy ne törjön...

Mit tegyek, hogy ne törjön meg a fülhallgatóm zsinórja?

Figyelt kérdés
Nem gubancolódik, de ezt úgy érem el, hogy feltekerem, viszont attól megtörik. Hogy tároljam, hogy ne törjön meg?

2021. ápr. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tekerd fel, hajtsd félbe, majd megint félbe, majd azt is félbe.
2021. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy kör alakban tekered fel. Én utána belerakom egy kis zárható tetejű pici zacskóba és nekem sosem törik meg.

De feltekerheted valami tégelyre is, pl a régi sebtapaszok tégelye pont jó rá, mert két oldalt kis szegélyei is vannak, így nem csúszik le róla.

2021. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hasznalj bluetoothost
2021. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én akárhogy dobálom, tekerem, zsebbe gyűröm, két és fél év alatt semmi baja nincs, napi használat mellett...

(Huawei Mate 20 Pro gyári füles)


Lehet, hogy fülese válogatja, hogy mennyire "törik" könnyen?

2021. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes dolog. Három éves huawei p20 telóm gyári fülese is tökéletes. Pedig nem kíméltem.
2021. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1#: a hajtásoktól is

2#: köszi, ezt lehet eszközölni fogom

3#: "tényleg hasznos volt"

4-5#: többfélét is próbáltam, jbltől elkezdve sonyn és sencoron át mindent, egyik sem bírta egy évnél tovább

2021. ápr. 4. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen 1500 forintos fülesekkel voltam régen úgy hogy 3 havonta szerezhettem újat, nem volt nagy költség csak zavaró volt, utána szereztem true wireless fülest, de azokra nehezebb vigyázni mint a simára, 1 hónapig féltem buszon hogy kiesik a fülemből és soha nem találom ott meg.

Szerintem lehet venni már ezekhez a vezetékes fülesekhez tokokat amibe szépen bele lehet rakni, ha nagyon félted.

2021. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!