Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A wireless egerek és a wireles...

A wireless egerek és a wireless gamer egerek elemmel működnek? Mennyivel és milyen méretűvel? 2x AA? Azért kérdezem, mert hallottam, hogy valami chip kell beléjük vagy hogy a chip el szokott romlani?

Figyelt kérdés
Nem szoktak laggolni egyébként?
2021. ápr. 3. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó, hogy milyen áramforrásról működnek.


Az olcsó, egyszerű egerek 1 darab AAA vagy AA elemmel, a komolyabbakmár akkusak. Van amelyikhez "dokkoló" is jár, nem csak egy miniatűr USB vevő, hanem az asztalra felrakható cucc, amibe belerakva az egeret, töltődik.

2021. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben típus függő, hogy milyen mérettű elemmel megy.

Nem laggolnak, pedig én még csak nem is gamer vezeték nélküli egérrel játszottam, csak megezi irodai célúval.

Erről a chip elromlásról még nem hallottam. Hamarabb purcan ki a mikrokapcsolójuk, mint hogy elektronikailag habosodjanak meg. Van egy 10 éves Logitech egerem, kutya baja nem rég forrasztottam bele új mikrokapcsolót.

Viszont a vezeték nélküli technológiából adódó késleltetés tényleg igaz. Nem reagál olyan gyorsan mint egy vezetékes. Alkalmi Single player játékosoknak teljesen megteszi, de a profik nem véletlenül használnak mind kivétel nélkül vezetékest.

2021. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!